- OČNÍ ORDINACE -

Využijte možnosti rezervovat si vlastní termín našich služeb. Vyvarujete se tak zbytečného čekání u nás v ordinaci, pokud budeme obsluhovat klienty, kteří přijdou před vámi. V případě vlastní rezervace se vám budeme plně věnovat po dobu, kterou si sami vyberete. UPOZORNĚNÍ: Kontrolu očí poskytujeme osobám starším 12-ti let (mladší po předchozí dohodě). AKTUÁLNĚ POSKYTUJEME VLASTNÍ REZERVACI NA KONTROLU ZRAKU NA KAŽDÉ ÚTERÝ.

600 Kč / 1 hodina
Měření zraku

Komplexní vyšetření
zraku lékařem

Provedeme všechna základní vyšetření pro ověření stavu očí. Dle domluvy lze provést rozšířená vyšetření.

objednat se
300 Kč / 30 minut
Měření zraku

Kontrolní vyšetření
zraku lékařem

Pro pacienty, kteří již u nás absolvovali komplexní vyšetření a mají doporučenou kontrolu.

objednat se

MUDr. Pavel Kožner je zkušený oční lékař a mikrochirurg s třináctiletou praxí v oboru. Dlouhodobě působil ve Fakultní Nemocnici na Bulovce, kde se specializoval především na operace víček, šedého zákalu a infekční onemocnění oka. Má za sebou i mnohaletou pracovní zkušenost z Velké Británie, kde pracoval v jedné z největších fakultních nemocnic v Londýně se zaměřením na operace šedého zákalu, zeleného zákalu a léčbu onemocnění sítnice. V současnosti působí jako vedoucí konziliář pro obor očního lékařství ve Fakultní Nemocnici Motol a také provádí operace šedého zákalu v privátním sektoru.

Provádíme stanovení dioptorií s předpisem brýlí, vyšetření víček a okolí oka, vyšetření zánětlivých změn oka, vyšetření a rozbor slzení a suchého oka, vyšetření šedého zákalu, vyšetření zeleného zákalu, vyšetření sítnicových změn, vyšetření poruch zorného pole, komplexní posouzení zraku na řidičský průkaz.

K dispozici máme nejmodernější technické vybavení, autorefraktometr a fokometr ke stanovení dioptrií, projekční a digitální optotyp k vyšetření zrakové ostrosti, štěrbinovou lampou k vyšetření předního a zadního segmentu oka, automatický tonometr k vyšetření nitroočního tlaku, pachymetr ke stanovení tloušťky rohovky, přístrojové měření úhlu a gonioskopii k vyšetření komorového úhlu, automatický perimetr vyšetření k vyloučení změn zorného pole a zeleného zákalu, oftalmoskop k vyšetření sítnice, přístrojové vyšetření barvocitu a kontrastní citlivosti.

MUDr. Pavel Kožner, PhD.

CENÍK SLUŽEB


Komplexní vyšetření
- registrace, konzultace, vyšetření zraku, stanovení dioptrií, kontrola nitroočního tlaku, vyšetření předního segmentu oka mikroskopem, vyšetření sítnice oftalmoskopem
600 Kč
Kontrolní vyšetření
- kontrola do 6 měsíců od komplexního vyšetření
300 Kč
map_marker

Na Chrupavce 422
250 65 Líbeznice
722 934 685
info@ocl-medical.cz