- OČNÍ OPTIKA -

Využijte možnosti rezervovat si vlastní termín našich služeb. Vyvarujete se tak zbytečného čekání u nás v optice, pokud budeme obsluhovat zákazníky, kteří přijdou před vámi. V případě vlastní rezervace se vám budeme plně věnovat po dobu, kterou si sami vyberete. UPOZORNĚNÍ: Měření zraku a aplikaci čoček můžeme poskytovat pouze osobám starším 15-ti let. MĚŘENÍ ZRAKU A APLIKACI ČOČEK PROVÁDÍME KAŽDÝ DEN.

ZDARMA / 1 hodina
Nové brýle a konzultace

Nové brýle
- konzultace

Rezervujte si vlastní termín pro výběr nových brýlí nebo konzultaci ohledně brýlí.

objednat se

CO VŠECHNO MĚŘÍME A PROVÁDÍME

Provádíme komplexní vyšetření dioptrií a poruch binokulárního vidění v souladu s nejmodernějšími postupy a moderním přístrojovým vybavením. Zraková ostrost - dioptrie, astigmatismus. Binokulární spolupráce obou očí (skryté šilhání) - prizmatická korekce. Základní vyšetření předního segmentu oka (rohovka, spojivka, víčka). Aplikace kontaktních čoček.

JAK SE PŘIPRAVIT NA APLIKACI ČOČEK

Nemalovat si obočí a řasy. Pokud máte velice dlouhé nehty, ostříhat nehty na ukazováčku a palci vaší dominantní ruky. Neobjednávejte se, pokud aktuálně máte záněty nebo alergické reakce očí nebo jejich okolí. Všechny výše zmíněné podmínky prosíme dodržte, jinak tím výrazně znesnadňujete prvotní nácvik s čočkami.

PŘÍSTROJOVÉ VYBAVENÍ


OPTOTYP DO DÁLKY
POLARIZOVANÝ LCD
DIGITÁLNÍ
FOKOMETR
OPTOTYP DO BLÍZKA
POLARIZOVANÝ
ZKUŠEBNÍ OBRUBA
(NEJNOVĚJŠÍ MODEL)
ŠTĚRBINOVÁ
LAMPA
AUTOREFRAKTO
KERATOMETR
map_marker

Na Chrupavce 422
250 65 Líbeznice
722 934 685
info@ocl-medical.cz